Porozmawiajmy

Firma Kogen od początku swojego istnienia, od 2015 r. oferuje w swoim portfolio starannie dobrane surowce roślinne z bioaktywnych źródeł oraz ekskluzywne nutraceutyki , których skuteczność została udowodniona badaniami naukowymi. Z dumą udostępniamy te innowacje, ciesząc się, że są one dostępne dla europejskich konsumentów.

Wzbogacamy swoją ofertę o ekstrakt ETAS, roślinny nutraceutyk, o zastrzeżonym procesie produkcji, pozyskiwany z dolnej części szparaga, służący do produkcji innowacyjnych artykułów spożywczych, żywności funkcjonalnej oraz suplementów diety.


Zostań naszym partnerem
i stwórz swój autorski
produkt z surowcem ETAS®!

Opatentowany i wytwarzany przez japońską firmę Amino Up, z Sapporo, na zielonej wyspie Hokkaido. To japoński nutraceutyk, z dolnych części szparaga (Asparagus officinalis). Związki zawarte w ETAS® wykazują właściwości redukujące stres i poprawiające jakość snu.

Dzięki swoim niezwykłym właściwościom ekstrakt daje możliwość tworzenia autorskich rozwiązań innowacyjnych preparatów m.in. suplementów diety oraz produktów spełniających kryteria żywności funkcjonalnej np. gum do żucia, napojów, cukierków, batonów, napojów i wiele innych.

formularz kontaktowy

Zostań partnerem dystrybucji
suplementów diety Oligo-Elite®
oraz ETAS®!

Zdrowy i świadomy tryb życia to Twoja pasja?

W swojej pracy kierujesz się dbałością o swoich klientów, polecając im innowacyjne i bezpieczne produkty, których skuteczność jest potwierdzona naukowymi badaniami?

Jest Ci bliska idea holistycznego podejścia do zdrowia i urody?

Ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

Zostań naszym biznesowym partnerem, a zapewnimy Ci merytoryczne wsparcie i realną pomoc na każdym etapie współpracy.

Nasi partnerzy to:

  • Lekarze: diabetolodzy, dermatolodzy, kardiolodzy, chirurdzy plastyczni
  • Gabinety medycyny estetycznej i antystarzeniowej, hotele SPA
  • Gabinety dietetyczne
  • Gabinety kosmetyczne
  • Apteki, sklepy zielarskie
formularz kontaktowy